DarkChaos

Witamy Oto Forum Dla Gildi DarkChaos Serdecznie zapraszamy!!


#1 2013-01-07 21:00:06

 wolen91pl

Administrator

Call me!
Skąd: WielkoPolska, Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-07
Posty: 14
Punktów :   

Podzielmy sie serwerami które bardzo podobały sie wam

Mi na przykład bardzo podobały się serwery.
1.Balantia:lecz nie polecam na nim grać bo zaczyna się sypać no i dla osób którzy lubią Hard serwy.7/10
2.Xenox:Fajny easy/medium serwer dużo zbroi mieczy dużo ciekawych mapek kamieni metin no ale jeden - 6/7bony ja nie lubie 9/10
3.Glador:Bardzo podobny do Xenoxa czym sie różni mniej metinów ale są oponki inne polepszacze inaczej wyglądające zbroje i bronie fajne że jest coś takiego jak truta v2/v3 polecam ten serw naprawdę ciekawy serwer gatunku easy/medium 8/10
4.DiamondMT2:Gorąco polecam ciekawy serwer niema tyle tego wszystkiego jak również niema 6/7 bonów minus serwa ciężko zarobić do 140lv ;/ trzeba robić dropi itp no bez moda ciężko chłopakom by było z gildi:) serwer gatunku easy/medium 8/10
5.Tavia:Polecam dla tych którzy uwielbiają marnować czas na typowy Hard serw gdzie zrobić skile na G to masakra bardzo ciężko się expi i jak i o eq ciężko poprostu serw dla ulubieńców Hard serwów gatunek Hard ocena 9/10

                                   No to by było na tyle z serów na których spędziłem trochę czasu i oczywiście według mnie serwy warte uwagi.


                                                                                                        Pozdrawiam Wolen

Offline

 

#2 2013-01-09 08:08:27

 xxKicia

Moderator

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2013-01-09
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Podzielmy sie serwerami które bardzo podobały sie wam

Serwery które mi się podobają to:
1. Oczywyście DiamondMT2: bardzo fajny, w miarę szybko leci exp, eq można zrobić dość łatwo, jedyna wada która tu jest na tym servie to to że nie ma 6/7 bonów ale tak to wydaję mi się że większość osób lubi na tym serwerze grać.
2. PandoraMT2: dawno to było no ale coś pamiętam .. Fajnie się expiło ale szybko skończyłem grać, co chwile jakieś naprawy, wywalało z serwera i PEŁNO osób które biją noob chary... beznadziejna atmosfera na tym serwerze.. ;/
3. Balmora: Fajnie się tam gra, nie ma za łatwo z kasą i z eq i jak dla mnie to 3/4 osób grających tam wydaję kase na IS.. ponieważ tam 35 lvl i każdy już ma boja.. a tam się robi jak na pl'u lub kupuje się w IS(item shop) certyfikat konia bojowego, czy jakoś tak i odrazu boja dostajesz bodajże za 20 zł.

Mało grałem na serwerach prywatnych tak naprawdę to jest to mój chyba 5? No ale były na modzie i to w dodatku jakieś beznadziejne..
                                                                                                                                                                                Pozdrówki Kicia


DarkChaos braci się nie traci!

Offline

 

#3 2013-10-03 13:04:53

 wolen91pl

Administrator

Call me!
Skąd: WielkoPolska, Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: Podzielmy sie serwerami które bardzo podobały sie wam

Zapraszam na serwer Ravia.eu serw hard gramy tam z Pawellosem16, Seba96





                                                     Pozdrawiam Wolen

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teji.pun.pl www.mted.pun.pl www.arenaalbionu.pun.pl www.gra-bakugan.pun.pl www.administracjagw02.pun.pl